Strona Główna - Sekcje

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

ABY OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W WIŚLE

Miejsce na ziemi

możliwość wypoczynku w górach w swoim lokalu

Lokata kapitału

100% własności z księgą wieczystą

Kompleksowa obsługa

sprawdzony zarządca apartamentów

Lokalizacja

najbardziej znana miejscowość Beskidu Śląskiego, piękna lokalizacja

Zysk

nieruchomości są najlepszą lokatą kapitału, zarabiaj 8% w skali roku

Solidność

Experion to sprawdzony partner w interesach

Nowoczesności i klasyka

apartamenty zaprojektowane z szacunkiem do przyrody i gości

Pewność

umowa długoterminowa, z możliwością przedłużeniaZapytaj o szczegóły!

Blackwood Resort w Wiśle

Kompleks 14 górskich apartamentów ulokowanych w nowoczesnych domach

Blackwood Resort w Wiśle to kompleks 14 górskich apartamentów ulokowanych w nowoczesnych domach, które pokryte są elewacją z czarnego opalanego drewna, wykonywanego metodą japońską ‘shou sugi ban’. Metoda ta nie tylko uatrakcyjnia wygląd elewacji czyniąc go jednocześnie naturalnym i nowoczesnym, ale też pozwala na skuteczne i trwałe zabezpieczenie drewna na długie lata. Jest naturalnym sposobem na wydobycie piękna samego drewna, ale i całej elewacji. Dzięki temu pozwala przez wiele lat uniknąć malowania, gdyż zabezpiecza drewno w najbardziej naturalny i skuteczny sposób. Cała osada Blackwood Resort wykonana jest w wysokim standardzie, z zamysłem integracji z naturą i okolicą, Z tego względu właśnie postawiono na drewnianą elewację z opalanego drewna, spadziste dachy, okna widokowe i tarasy. W każdym domu znajdują się dwa apartamenty – jeden na piętrze, drugi na parterze. Ekskluzywna sauna fińska jest na wyposażeniu wszystkich apartamentów.

Inwestycja w Blackwood to najlepsza lokata kapitału

Ekologiczny i naturalny charakter Wisła Blackwood Resort

Zaprojektowana w taki sposób, by wpisywała się w ekologiczny i naturalny charakter Wisła Blackwood Resort. Wnętrza apartamentów (jeśli powierzysz to nam) są komfortowe, ale jednocześnie mocno korespondujące z naturą i regionem, poprzez zastosowanie naturalnych materiałów i faktur, lokalnych symboli i tradycyjnych elementów. Spokojna dzielnica Wisły – Głębce zachęca do powzięcia tu inwestycji. Cisza i spokój, zieleń dookoła oraz widok na niesamowity, niemal porzucony, wiadukt kolejowy zapewniają spokojny wypoczynek w Wiśle dla gości oczekujących wspaniałych wakacji w Beskidach.

Nawiązuje do nowoczesnych trendów łączących ekologię, tradycję i nowoczesność w jednym

Projekt architektoniczny inwestycji Blackwood Resort

Zysk to 8% w skali roku, podczas gdy właściciel może spokojnie przyjechać do własnego, wygodnego i komfortowego apartamentu, położonego w zielonej, spokojnej dzielnicy, na urlop w Wiśle. Inwestycja w Blackwood to najlepsza lokata kapitału, pełna własność lokalu z księgą wieczystą i pewność zysku. Apartamenty Blackwood Resort w Wiśle zarządzane będą przez profesjonalną i kompetentną firmę, zapewniającą pełną obsługę apartamentu. Dzięki temu, nie ma konieczności poświęcania własnego czasu za zarządzanie i obsługę wiadomości.

Projekt architektoniczny inwestycji Blackwood Resort nawiązuje do nowoczesnych trendów łączących ekologię, tradycję i nowoczesność w jednym. Domy wpisują się w charakter okolicy, jednocześnie kryjąc w sobie mnóstwo wygodnych rozwiązań czyniąc je wygodnym i komfortowym miejscem na ferie w górach.

Zapytaj o szczegóły!

WARIANT 1

Stan deweloperski Szukasz apartamentu na wyjazdy dla siebie? To idealna opcja na weekendy, wakacje i ferie zimowe w Wiśle. Skoki narciarskie? Nie ma sprawy, Ty lokum mieć będziesz. To opcja zakupu dla siebie, na swój własny użytek. Idealna lokalizacja, nowoczesny styl połączony z tradycją i regionem, wszystko przemyślane. Do apartamentu dołączone miejsce parkingowe.

WARIANT 2

Z wykończeniem Chcesz zainwestować w Wiśle? Opcja wykończonego apartamentu, z pełnym wyposażeniem, na gwarantowanym zwrocie 8%, okres umowy 5 lat – to wersja dla Ciebie. Czysty zysk, do tego własność apartamentu. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz. Dopasujemy je do potrzeb Twoich, gości apartamentu i do regionu, by lokum było wygodne i komfortowe, a jednocześnie naturalne. W tym wariancie zaopiekujemy się też Twoim terenem dookoła Blackwood.

WARIANT 3

Wersja mieszana Opcja wykończonego apartamentu, z pełnym wyposażeniem, z prowadzeniem najmu i uzyskiwaniem 55% wartości najmu, reszta pokrywa koszty zarządzania apartamentem i terenem. Nie masz obowiązku wynajmowania non stop – sam decydujesz kiedy swój apartament chcesz podłączyć pod najem, a kiedy nie. Obsługa jest doświadczona w prowadzeniu najmów, zarządza apartamentami pod wynajem od wielu lat, uzyskując wysokie obłożenia i pozytywne opinie klientów.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/blackwood/domains/inwestycja.blackwoodresort.pl/public_html/application/modules/default/views/scripts/products/listing.phtml on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/blackwood/domains/inwestycja.blackwoodresort.pl/public_html/application/modules/default/views/scripts/products/listing_menu.phtml on line 4

Wybierz swój apartament

Najedź na budynek

Wyjątkowe miejsce

Zyskujące na popularności

Wyjątkowe miejsce, coraz szybciej zyskujące na popularności, zapewniające wzrost wartości nieruchomości. Wisła gwarantuje wspaniałe wakacje w górach, prawdziwe zimowe ferie i wypoczynek dla właściciela apartamentu. To miejscowość dla osób ceniących malownicze widoki, górskie wędrówki i kontakt z naturą.

co również uzasadnia doskonałą lokalizację Blackwood Resort

W Wiśle sezon trwa cały rok

Atrakcje Wisły, które przyciągają rzesze turystów, to skocznia im. Adama Małysza, Bulwar Książęcy, Pomnik Źródeł Wisły, Zabytkowy Park Przygód czy Zameczek Myśliwski Habsburgów. Nie sposób pominąć Alei Gwiazd Sportu w Wiśle i Rezerwatu Przyrody „Wisła” ze sztucznym, ale malowniczym wodospadem.

Blackwood Resort w Wiśle Głębce położonej u stóp Kobylej i Kozińców, w głębokiej, zielonej dolinie rzeki, ma wspaniały widok na bardzo malowniczy, niemal nieużywany, wiadukt kolejowy, który przypomina starożytny akwedukt. Stacja Wisła Głębce jest krańcową stacją trasy kolejowej, dla nielicznych i rzadkich pociągów, z której wyrusza wiele szlaków w góry o różnych stopniach trudności.

Nowoczesny design i klasyka w jednym

Wisła jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego, stolicą skoków narciarskich, utkaną z gęstej sieci szlaków turystycznych, tras rowerowych oraz wyciągów narciarskich. Jest mekką narciarzy, snowboardzistów i wszystkich wielbicieli górskich wędrówek i rowerowych wycieczek. W Wiśle sezon trwa cały rok, co również uzasadnia doskonałą lokalizację Blackwood Resort.

BLACKWOOD RESORT:
• nowoczesny design i klasyka w jednym
• dobra stopa zwrotu inwestycji
• wspaniała lokalizacja
• przemyślane rozwiązania
• apartamenty z tarasem/sauną
• miejsca parkingowe
• wspaniałe widoki
• bliskość szlaków turystycznych i wyciągów

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

ABY OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ